Teknoloji Haberleri

Hepsiburada Premium Üyelik Modelini Başlattı

Ülkemizde e-ticaret platformu ve pazaryeri olarak hizmet veren Hepsiburada, yeni bir üyelik modeline geçti. 1 Temmuz itibari ile başlayan yeni üyelik modelinde kullanıcılara satış ve sonrasında çeşitli avantajlar sağlanıyor. Hepsiburada premium üyelik modeliyle firma, global e-ticaret ağı olan Amazon’un Amazon Prime uygulamasına benzer nitelikte bir sistem oluşturdu.

hb
Hepsiburada premium üyelik görseli

Global çapta en büyük e-ticaret sitesi olarak bilinen Amazon, uzun yıllardır standart üyeliğin yanı sıra premium üyelik seçeneğini de kullanıcılarına sunuyor. Geçtiğimiz gün itibari ile Hepsiburada da bu tip bir üyelik modeli başlattı. Premium üyelik alan kullanıcılar satış esnasında çeşitli indirimlerden faydalanabilme, ücretsiz kargo olanaklarına sahip olma ve çeşitli hediye seçeneceklerinden faydalanabilecek. Hepsiburada Premium üyelikle ilgili tüm detayları içeriğimizden edinebilirsiniz.

Hepsiburada Premium avantajları nelerdir?

hepsiburada uyelik
Hepsiburada Premium Üyelik Avantajları

Hepsiburada Premium üyeliği satın alan kullanıcılar, üyeliğin ayrıcalıklı birçok imkanından yararlanabilecekler. Üyeliğin öne çıkan özellikleri arasında 25 TL ve üzeri alışverişler için ücretsiz kargo, müşteri danışmanına hızlı bağlanma, iade sürecinde kapıdan teslim ve ücretsiz montaj gibi ayrıcalıklar yer alıyor. Hepsiburada Premium üyesi olan kullanıcılara ayrıyeten BluTV üyeliği de hediye ediliyor. HepsiPapel sistemi içinde de cashback ve bonus seçenekleri göze çarpıyor. Hepsiburada bu üyelik tipi ile kullanıcılarına premium bir his yaşatacak gibi görünüyor. İşte Hepsiburada Premium üyelik özellikleri;

  • Ücretsiz BluTV aboneliği
  • 25 TL ve üzeri alışverişler için ücretsiz kargo
  • İade ve değişim süreçleri için kapıdan kargo teslimatı
  • Mobilya satın alımlarında geçerli ücretsiz montaj
  • Yapılan alışverişlerde %3 oranında Hepsipapel kazancı
  • Lastik alışverişlerinde Lastik Kapımda servisi

Hepsiburada Premium üye nasıl olunur?

Hepsiburada’nın avantajlı premium üyeliğine sahip olmak için https://www.hepsiburada.com/hepsiburada-premium-p-HBCV00002EQIOZ?url_src=and-product-detail linkini takip ederek ürünü satın almanız gerekir. Normal bir ürün satın alır gibi ürünü sepete ekleyip alışverişi tamamladığınızda premium üyelik siparişini tamamlamış olursunuz. Ardından sayfayı yenilediğinizde (uygulama kullanıyorsanız uygulamayı kapatıp açmanız gerekebilir) premium üyelik modeline geçmiş olursunuz. Üyeliğin tüm avantajlarını ve BluTV hediye kodunu üyelik panelinizden görüntüleyebilirsiniz. Hepsiburada premium üyelik fiyatı aylık 9.90 TL olup istediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz. Yeni üyeliğin resmi sayfasına Hepsiburada Premium linki üzerinden erişebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Huawei’nin yeni katlanabilir telefonu Huawei Mate XS 2 ön satışa çıktı

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu