Teknoloji Haberleri

Amazon Prime Day Tarihleri Açıklandı. İşte İndirimli Günler

Global e-ticaret markası Amazon’un her yıl düzenlediği Amazon Prime Day etkinliğinin ne zaman gerçekleşeceği açıklandı. Dünya genelinde 12 ve 13 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek olan indirimler için ülkemizde durum biraz farklı. Amazon Prime Day 2022’ye ait tüm detaylar haber içeriğimizde.

Amazon Prime Day nedir? Avantajları neler?

Amazon Prime Day, Amazon tarafından her yıl düzenlenen bir indirim etkinliği. Black Friday ve Cyber Monday indirimleri ile aynı mantığa dayalı. Her yıl belirlenen bir zaman diliminde belirli ürünlerde indirim kampanyası düzenleniyor. Böylelikle hem kullanıcılar normale oranla uygun fiyatlı ürünler satın alabiliyor, hem de Amazon üzerinde ticaret hacmi artmış oluyor. Ancak indirimlerden yararlanabilmenin bir ön koşulu var ki o da Amazon Prime üyeliğine sahip olmak. AKampanya yalnızca Amazon Prime üyelik tipine sahip kullanıcılar için geçerli. Amazon Prime üyeliği için ilk kez kayıt olanlara 30 günlük bir deneme süresi veriliyor. Deneme sürümünün arından üyelik ücreti ise aylık 7.90 TL.

Amazon Prime üyelik tipini satın aldığınızda Prime Day avantajlarının yanı sıra Prime Video, Prime Music ve Prime Game gibi Amazon yapıları üzerindeki içeriklerden ücretsiz yararlanabiliyor, alışverişlerinizde ücretsiz ve hızlı teslimat seçeneklerinden yararlanabiliyorsunuz.

Amazon Prime resmi sayfasına ulaşmak için linke tıklayabilirsiniz.

Amazon Prime Day ne zaman?

Amazon’un özel indirim günleri bu yıl ülkemizde tüm Dünya ülkelerinden farklı bir tarihte gerçekleşecek. Üstelik diğer ülkelerde 2 gün sürecek etkinlik Türkiye için 1 hafta gibi bir zamana yayıldı. Amazon tarafından düzenlenen bu alışveriş festivali ülkemizde 18 Temmuz’da başlayıp 25 Temmuz gece yarısı sona erecek.

Her yıl Dünya çapında büyük ilgi gören festivalde hangi ürünlerin yer alacağı ve nasıl bir fiyatlandırma ile satılacağı merak konusu.

En güncel teknoloji haberleri ve ürün incelemelerini takip etmek için tavsiye360’ı takip etmeye devam edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu