Teknoloji Haberleri

ViewSonic İş Dünyasına Hitap Eden WorkPro Monitör Serisini Satışa Sundu

Monitör ve projeksiyon cihazları üretimi ile bilinen ve köklü bir teknoloji şirketi olan ViewSonic, iş dünyasını hedef alan yeni bir monitör serisi üretti. WorkPro ismiyle lanse edilen bu seri geçtiğimiz gün itibariyle satışa sunuldu.

ViewSonic 30 yılı aşkın süredir global çapta satış yapan bir teknoloji firması. Firmanın WorkPro serisi olarak nitelenen ve iş dünyasına hitap eden yeni monitörleri duyuruldu. Kullanıcılar yeni serinin tüm ürünlerini ViewSonic resmi sitesi üzerinden ve e-ticaret platformlarından sipariş verebilir.

ViewSonic WorkPro monitor serisi

ViewSonic WorkPro Serisi
ViewSonic WorkPro Serisi (Görsel ViewSonic resmi sitesinden temin edilmiştir.)

WorkPro monitör ailesinin özellikle iş dünyasına özel olarak lanse edilmesinin sebebi iş hayatındaki çalışma koşullarının göz önüne alınarak dizayn edilmesi. Tüm alanlarda maksimum verimlilik sağlamaya yönelik tasarlanan monitörler kablo karmaşasından kurtulmaya yönelik sadelik, portable kullanıma imkan veren modeller, uyumlu projeksiyon cihazları ile hızlı bağlantı, tak – çalıştır özellikli donanımların kolay kurulumu gibi özellikleri ile ön plana çıkıyor.

Oldukça şık tasarımlara sahip ürünlerden oluşan seri, dokunmatik ekran, özelleştirilebilir ekran konumlandırma, göz sağlığı için koruyucu seçenekler gibi özellikleri ve ergonomik tasarımlarıyla adeta kendine hayran bırakıyor.

Viewsonic WorkPro teknik özelliklerine bakacak olursak monitorler USB 3.1 Type-C kablo bağlantısını kullanıyor. 60 Hz kare hızında görüntü yenileme özelliği bulunan ürünler 3840×2160 ekran çözünürlüğünde ultra HD görüntü sağlıyor. Flicker-Free ve Blue Light Filter özellikleri sayesinde uzun süre ekrana bakmanın getirmiş olduğu göz yorgunluğunu önlemeye imkan sağlıyor.

İlginizi çekebilir: Oyun deneyiminizi artıracak en iyi oyuncu monitörleri

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu