Teknoloji

Takipçi kazanmanın püf noktaları: En iyi ücretsiz takipçi arttırma siteleri

En iyi ücretsiz takipçi arttırma ve takipçi hilesi siteleri ile karşınızdayız! Sosyal medyada etki alanınızı genişletmek istiyorsanız bu içeriğimizi detaylı şekilde incelemelisiniz!

En iyi ücretsiz takipçi arttırma ve takipçi hilesi siteleri ile ilgili olarak hazırladığımız içeriğe hoş geldiniz! Ücretsiz takipçi artırmanın nasıl yapıldığını ve takipçi artırma sitelerinden bahsedeceğiz. Hazırsanız başlayalım!

En iyi ücretsiz takipçi arttırma ve takipçi hilesi siteleri, herhangi bir sosyal medya uygulamasında kitle yaratmak, takipçi artırmak ve takipçiler ile ilgili analiz yapmak isteyenlerin merak konusu olmuştur. Bununla ilgili olarak, ücretsiz takipçi artırma nasıl yapılır konusunu detaylı bir şekilde inceledik. İşte detaylar…

Dünya çapında sosyal medya kullanımı oldukça artış gösterdi. Her daim hayatımızın bir parçası olabilen çeşitli sosyal medya uygulamalarında gün boyu vakit geçirmeye başladık. Hatta bu uygulamalar üzerinden bazı kullanıcılar kendi markalarını yaratarak ya da çeşitli markalarla iş birliği yaparak geçim bile sağlıyor. Bununla ilgili olarak, bazı kullanıcılar sosyal medyada daha fazla takipçi artırarak bir kitle yaratmak istiyor. Ücretli veya ücretsiz bir şekilde takipçi artırma yöntemlerini araştırıyor. Takipçi satın almadan, doğal takipçi artırma hilelerine başvuruyor ve bununla alakalı çeşitli uygulamalar ve sitelerden faydalanıyor.

Instagram, TikTok gibi sosyal medya uygulamalarında ücretsiz takipçi artırma nasıl yapılır? Sizler için hazırladığımız ayrıntılı içeriğe bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

En iyi ücretsiz takipçi artırma ve takipçi hilesi siteleri

Hangi sosyal medya uygulamasını kullanıyorsanız, öncelikle yapmanız gereken ilk adım planlamadır. Eğer, başarılı bir sosyal medya kullanıcısı olmak istiyorsanız net bir planınız olması gerekiyor. TikTok veya Instagram’da daha fazla takipçi edinmek iyi bir hedef olabilir, ancak sadece takipçi artırmak sizi başarılı kılmayacaktır. Takipçi çekmek için bir strateji oluşturmalı ve buna göre bir plan yapmalısınız. Ayrıca, bir plan oluşturmadan önce neden daha fazla takipçiye sahip olmak istediğinizi düşünün. Takipçi artırarak neyi elde etmek istiyorsunuz? Bu soruya, markanızı görünür kılmak, ürün satışlarını artırmak veya etkileşim artırmak gibi cevaplar verilebilir. Peki, sizin cevabınız ne?

Takipçi kazanmanın püf noktaları: En iyi ücretsiz takipçi arttırma siteleri
En iyi ücretsiz takipçi artırma ve takipçi hilesi siteleri

Özellikle de, sosyal medyada alım satım hedeflerine odaklanmak, hesabınızda tutarlılığı korumanıza yardımcı olacaktır. Profilinize yeni ziyaretçiler çekebilir ve kitle oluşturmanıza katkı sağlayabilirsiniz. 

Ücretsiz takipçi artırmak için hedef kitlesi oluşturulmalıdır. Size ulaşmak isteyen kişilerin kim olduklarını bilmek isteyebilirsiniz. Bu nedenle, hedef kitlenizi siz belirleyin. Doğru kişiler ile bağlantı kurmanın yolu içerik oluşturmaktır. İstediğiniz yönde kitle oluşturmak için içerik oluşturmak size yardımcı olacaktır. Örneğin, sinema ile ilgili bir içerik oluşturduysanız, hedef kitleniz daha çok sinemayla ilgilenenler olacaktır. Eğer, hedef kitlenizi az çok oluşturduysanız, kitlenizin ilgisini çekecek şekilde düzenli olarak içerik yayınlayabilirsiniz. Bu da, içerik oluşturmanızı daha kolay hale getirecektir. 

En iyi ücretsiz takipçi artırma hilelerinden biri, aramalarda görünen bir kullanıcı adı oluşturmaktır. Eğer, kullanıcı adında bir anahtar kelimeye yer verilirse aramalarda üst sıralarda yer alacaktır. İnsanların sizi herhangi bir uygulamada takip edebilmesi için öncelikle sizi keşfetmiş olması gerekir. TikTok veya Instagram gibi popüler uygulamalarda, kullanıcı adının önemi büyüktür. Çeşitli sosyal medya uygulamalarında, kitlenizi başka uygulamalarda büyütmek veya aynı tutarlılıkta devam ettirmek için aynı kullanıcı adını kullanın. Örneğin, marka adınızı diğer uygulamalarda aramak isteyen takipçilerinizin aklında kalıcı olacaktır. 

Kullanıcı adınız, otuz karakterden uzun olmamalıdır. Böylece akılda kalıcı olacaktır. Bu alanı anahtar kelimelerle doldurmanız belki gerekmeyebilir, ancak sizinle alakalı olan kelimeleri kullanmak her zaman kullanıcıların sizi daha kolay bulmasına yardımcı olabilir.

Ücretsiz takipçi artırmaya yönelik yapacağınız şeylerden biri de profilinizi optimize etmek. Özellikle de, işletme amaçlı açılan hesaplara yapılan ziyaretler daha çok hesabı takip etmeyen kişiler tarafından yapılır. Eğer, profiliniz ziyaretçileri ikna ederse sizi takip etmeye başlayabilirler. Profili desteklemek için biyografi detayı önemlidir. 

Takipçi kazanmanın püf noktaları: En iyi ücretsiz takipçi arttırma siteleri
En iyi ücretsiz takipçi artırma ve takipçi hilesi siteleri

Biyografiniz en fazla yüz elli karakter uzunluğunda oluşturulabilir. Bu kısımdan takipçi çekmek için en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Profilinize dair kısa ama öz bilgi verin ve ziyaretçilerin takip etmesi için birkaç ikna edici kelime yazın. Profesyonel bir hesaba sahipseniz, iletişim bilgisi, şirket adı, türü ve konum gibi ayrıntılı bilgi içerikli şeyler de yazabilirsiniz. 

Sosyal medyada takipçi kazanma yöntemleri

Ücretsiz takipçi artırmanın yollarından biri içerik oluşturmaktır. Oluşturacağınız içerikler sayesinde, pek çok takipçi kazanabilirsiniz. Takipçi kazanmak için ne yapılmalıdır dendiğinde, orijinal ve kendinize özgü bir içerik oluşturmak dikkat çekecektir. Bunun için öncelikle, kullandığınız uygulamada profil tablonuz dikkat çekici olmalıdır. Profilinizde gezinen ziyaretçinin merakını uyandıracak görseller hazırlanmalı ve içeriğe destek sağlamalıdır. Profil tablonuzda tüm gönderileriniz kaliteli ve çekici görsellerden oluşmalıdır. 

Instagram ve TikTok gibi popüler sosyal medya uygulamaları görsellik ile ön plana çıkar. Herhangi bir görsel içerikte açıklama detayı, içeriğin yayılmasına veya etkileşimi artırmaya öncülük edebilir. Takipçi artırmak için paylaşacağınız fotoğraflar veya videoların altına ilgi çekici açıklamalar yazabilirsiniz. Açıklamaların uzun olmasında bir sakınca yoktur, ancak kullanıcıları okumaya devam etmeye yönelik olmasına dikkat edilmelidir.  

Paylaşacağınız gönderilerde uzun ve ilgi çekici açıklamalarda bulunduğunuz, ziyaretçiler mutlaka yorum yaparak size etkileşim vereceklerdir. Takipçi kazanmak için onlara soru yöneltebilir ve gönderi altında verilen yanıtlara geri dönüş sağlayabilirsiniz. Bu sayede, sizinle iletişim kurabilen kullanıcılar takip etmeye başlayabilir. 

Takipçi kazanmanın püf noktaları: En iyi ücretsiz takipçi arttırma siteleri
Sosyal medyada takipçi kazanma yöntemleri

Ücretsiz takip arttırma sağlamak için faydalı ve ilham verici içerik oluşturmaya çabalayın. Daha önce sosyal medya platformlarında görülmemiş orijinal içerik üretin. Bu sayede, başka kullanıcılar tarafından etkileşim sağlayabilir ve takipçi artışı gözlemleyebilirsiniz. Gönderi planlarken diğer insanların paylaşmak isteyebileceği içerikler paylaşılmaya özen gösterilmelidir. 

Takipçi artırmak için hedef kitlenize hitaben paylaşacağınız içerikler her zaman dikkat çeker. Ayrıca, bazı kullanıcılar kendine uygun görüp anlamlandırdığı pek çok içeriği kendi profilinde de paylaşabilir. Böylece, birçok ziyaretçiye ilham olabilecek, düşündürecek ya da güldürecek içerikler sayesinde takipçi artırabilirsiniz. 

Kullanıcılara sunduğunuz bazı içerikler devam niteliğinde taşıyabilir, bu sayede devamını merak eden kullanıcılar sizi takip edebilir. Mevcut takipçileriniz içeriğin devamını veya başka varyasyonlarını ilgiyle takip etmek isteyebilir. Bu nedenle, alacağınız etkileşim doğrultusunda içeriklerinizi tutarlı bir şekilde devam ettirmeniz takipçi sayınızı artırabilir. 

İçerik oluşturmak kadar içeriğin paylaşılacağı zaman dilimi de etkileşim açısından önemli bir husustur. Sosyal medya uygulamaları bir algoritma kullanır, bu nedenle paylaşılan her içeriğin zamanlaması algoritma için önemlidir. Örneğin, Instagram’da takipçi artırmak ve etkileşim artırmak isteyenler için, bir sosyal medya ekibi en iyi zaman dilimini açıkladı. Bu saatler; sabah 08:00 – 12:00 arası ve akşama doğru 16:00 – 17:00 arasıdır. Elbette, kitlenizin uygulamalara giriş saati farklı olabilir. 

İçeriklerinizi belirli zaman dilimlerinde paylaşmak istediğiniz anlarda meşgul olabilirsiniz. Dilediğiniz zamanda paylaşım yapabilmek için çeşitli sosyal medya yönetim araçlarından yararlanabilirsiniz. Bu uygulamalar sayesinde, paylaşmak istediğiniz içerikleri önceden planlayarak yayınlayabilirsiniz.

Takipçi artırmak için içerik paylaşımında ilgili hashtag kullanın. Hashtag’ler aranabilir olduğundan dolayı etkileşim kurmak için bir başka yoldur. TikTok ve Instagram gibi uygulamalarda, gönderinin altında açıklama yazdıktan etiket ekleyebilir ve bu sayede etikete tıklayan kullanıcıların karşısına içeriğiniz çıkabilir. Hashtag’leri akıllıca kullanmak ücretsiz takipçi çekmenin en iyi yolu diyebiliriz. İçerikle alakalı hashtag kullanımı, kullanıcıların içeriği bulmasına yardımcı olabilir. Hatta bazı kullanıcılar, sosyal medya uygulamalarında, hashtag’leri takip ederek ilgili gönderilere ulaşmak istiyor. Bu sayede, etiketlenmiş içeriğinizin henüz hesabınızı takip etmeyen kişilerin akışında görünebilir. 

Takipçi kazanmanın püf noktaları: En iyi ücretsiz takipçi arttırma siteleri
Sosyal medyada takipçi kazanma yöntemleri

Instagram ve TikTok gibi uygulamalarda takipçi artırmak için, popüler etiketler mevcuttur. Anında etkileşim alabilmek için sıklıkla kullanılan bazı hashtag’ler vardır ve bunlardan uzak durmanız gerektiğini bilmelisiniz. #keşfet veya #followme gibi hashtag’lerden kaçınmalısınız, çünkü bunlar takipçi sayınızı geçici olarak artırabilir. Kitle oluşturamayacağınız bu tarz hashtagler, size yardımcı olmayacaklardır. Kendi imajınıza, eğer varsa marka ürününüze veya işletmenize özgü hashtag oluşturmaya odaklanmalısınız. 

İçeriğinizde konum ile ilgili bir detay söz konusu ise, konum etiketi eklemeniz iyi olacaktır. Bu, insanların içeriğinizi bulmasına yardımcı olmanın başka bir kolay yoludur. Özellikle de, işletme amaçlı açılan hesaplarda paylaştığınız gönderilerde konum etiketi belirtmek önemlidir. 

Sosyal medya hesabınızı, yeni bir hedef kitleye tanıtmanın bir başka yolu da diğer kullanıcıların sizi bir gönderide etiketlemesidir. Herhangi bir gönderide etiketlendiğinizde, o hesabın hedef kitlesi kullanıcı adınızı görecek ve hakkınızda daha fazla bilgi edinmek için üzerine tıklayabilir. 

En iyi ücretsiz takipçi arttırma ve takipçi hilesi siteleri, daha fazla takipçi edinmek istiyorsanız, oldukça işe yarar. Ancak, bunun başka yolları da var. Yukarıda bahsettiğimiz yöntemlerden farklı olarak, takipçi artmasını istediğiniz hesabı başka sosyal ağlarda tanıtmanız. Hesabınızı, zaten var olan başka bir hesapta başka bir platformda paylaşmalısınız. Hesabı paylaşırken, hesapta yer alan gönderilerden de paylaşabilirsiniz. Bu sayede, meraklı kullanıcılar ilgili hesabına yönelebilir ve sizi takip edebilir.

Ücretsiz takipçi artırmak için hesabınızı çeşitli iletişim türlerinde paylaşmanız ulaşılabilirliği artıracaktır. Örneğin, var olan bir web sitenize ilgili hesabınızı koyabilirsiniz. Böylelikle, web sitenizde gezinen ziyaretçiler ilgili hesaba tık yapabilir ve sizi takip edebilir. İşletme amaçlı kullanmakta olduğunuz hesap adını, çeşitli materyallere bastırabilirsiniz. Kartvizit, ambalaj, sticker, broşür ve teslimat kutusu gibi pek çok materyal üzerinde hesap adı yazılabilir. Hatta, Instagram hesabınızı paylaşmak niyetindeyseniz, hesap adı yazmak yerine daha kolay ve pratik olsun diye QR kodunu kullanabilirsiniz. Instagram QR kod, diğer Instagram kullanıcılarının sizi anında takip etmesini sağlar. Hesabınızı bir materyal üzerinde tanıtmanın bir alternatifi olarak kullanabilirsiniz. 

Ücretsiz takipçi artırmak için keşfet sayfasında görünmeye çalışın. Sosyal medya platformlarının, Keşfet sayfaları mevcuttur. Burada takip etmediğiniz hesapların içeriklerini görebileceğiniz bir alandır. Eğer, keşfet alanına herhangi bir içeriğiniz düşerse iyi etkileşim alır ve takipçi kazanabilirsiniz. Sosyal medyada kitle yaratmak veya kitlesini büyütmek isteyen pek çok kullanıcı veya marka için keşfet alanı büyük bir fırsattır. Bu fırsattan yararlanmak için belli bir miktarda ödeme yaparak görünebilir veya doğal olarak keşfete düşebilirsiniz. 

Ücretsiz takipçi kazanma yollarından biri de hemen herkesin bildiği şey, bir sürü hesap takip etmektir. Sizi takip etmelerini sağlamak için çeşitli hesapları takip edip ardından takip etmeyi bırakabilirsiniz. Bu biraz can sıkıcı bir takipçi artırma taktiğidir, ancak uzun uğraş sonucu takipçi sayınızı artırabilirsiniz. 

Takipçi kazanmanın püf noktaları: En iyi ücretsiz takipçi arttırma siteleri
Sosyal medyada takipçi kazanma yöntemleri

İşletme amaçlı açtığınız sosyal medya hesabınızı, bir Influencer ile anlaşıp profilinde hesabınızı paylaşmasını sağlayabilirsiniz. Geniş kitleler tarafından yüksek takipçili Influencer’lar takipçi artırmanıza yardımcı olabilir. Bununla ilgili olarak, ilgili Influencer’lar ile iletişime geçilmelidir ve eğer gerekirse ödeme yapabilirsiniz. 

En iyi ücretsiz takipçi arttırma ve takipçi hilesi siteleri – uygulamaları hangileri?

Ücretsiz takipçi artırmanın yollarından bahsettik. Bir de takipçi artırmak için çeşitli hile uygulamaları mevcut. Bir kere de bir sürü takipçi satın alınabilen uygulamalar oldukça kullanılıyor. Bazı kullanıcılar, bir kere de olmasa da ara ara takipçi alarak şüphe uyandırmak istemiyor. Örneğin, Instagram kullanıcılarının sıklıkla tercih ettiği ve takipçi sayısını artırdığı uygulamalar oldukça yaygın. Takipçi satın almak için en iyi uygulama hangisidir diye arama yapmadan önce sitenin güvenilir olup olmadığı araştırılmalıdır. Çünkü, ödeme bilgilerinizi uygulama ile paylaşacağınız için güvenlik şart. Bunun dışında bir de, hesabın doğal takipçi kazanmış gibi görünmesini sağlayan takipçi artırma uygulamaları, düşen takipçileri de telafi etmektedir.

Takipçi hilesi sunarak takipçi sayısı yükseltme hizmeti veren pek çok site var. Sizlere bu sitelerden bahsedeceğiz. İşte o takipçi siteleri…

Socialfollow

En iyi ücretsiz takipçi arttırma ve takipçi hilesi siteleri listemizin ilk sırasında Socialfollow mevcut. Ücretsiz Instagram takipçi hizmeti veren bu takipçi sitesi, kolay yoldan takipçi edinmenizi sağlıyor. Ortalama 2000+ takipçi sağlayan bu site oldukça güvenilirdir. Sizden Instagram şifreniz istenmez veya telefon numaranız istenmez. SSL şifrelemesi güvencesi ile tüm veriler güvenli bir şekilde şifrelenmektedir.

Takipçi kazanmanın püf noktaları: En iyi ücretsiz takipçi arttırma siteleri
En iyi ücretsiz takipçi arttırma ve takipçi hilesi siteleri – uygulamaları hangileri?

Verileriniz 3. şahıs ile paylaşılmaz. Bu platform, herkese ücretsiz olarak hitap etmek için bir grup arkadaş tarafından oluşturulmuş. Bot olmadan doğal takipçi kazandıran Socialfollow adlı siteden, ücretsiz takipçi kazanma fırsatı bulabilirsiniz. Kullanımı oldukça basit ve pratik olan bu siteye kayıt olup ilk seferde 10 ücretsiz takipçi kazanabilirsiniz. 

Followeran

En iyi ücretsiz takipçi arttırma ve takipçi hilesi siteleri içeriğimize Followeran ile devam ediyoruz. Followeran, takipçi yükseltmek isteyen Instagram kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde takipçi artırma hizmeti vermektedir. Followoran web sitesinin ücretsiz bu hizmetini günde bir kez kullanabiliyorsunuz.

Takipçi kazanmanın püf noktaları: En iyi ücretsiz takipçi arttırma siteleri
En iyi ücretsiz takipçi arttırma ve takipçi hilesi siteleri – uygulamaları hangileri?

Tek seferde 50 takipçi kazandıran bu site, TikTok ve YouTube için de çeşitli hizmetler veriyor. Ayrıca, daha fazla takipçi edinmek isteyenler için ücretli takipçi paketleri de mevcut. Ücretsiz Instagram takipçi hizmeti alarak yavaş yavaş takipçi sayınızı artırabilir ve böylelikle kişisel veya işletme hesabınızı gittikçe büyütebilirsiniz.

Mr. Insta

Mr. Insta, gerçek kişilerin katılımıyla profilinizin büyümesini ve popülaritesini artırmak için hizmet veren ücretsiz takipçi sitesidir. Instagram kullanıcıları için sunulan bu hizmet, takipçi, beğeni, yorum ve görüntüleme gibi çeşitli fırsatlar tanıyor. Ücretli olarak takipçi satın alma hizmeti de mevcut ancak bizi ilgilen kısım ücretsiz hizmeti.

Takipçi kazanmanın püf noktaları: En iyi ücretsiz takipçi arttırma siteleri
En iyi ücretsiz takipçi arttırma ve takipçi hilesi siteleri – uygulamaları hangileri?

Ücretsiz takipçi hizmetinden faydalanmak isteyen Instagram kullanıcılar, bazı basit adımları yerine getirmelidir. Öncelikle siteye kayıt olunması gerekiyor. Ardından, ücretsiz planı etkinleştirmelisiniz. Daha sonra ilgilenilen profilleri takip ediyorsunuz ve son olarak biraz bekleyip işlemin tamamlanmasını bekliyorsunuz. Ve bitti! 

TurboMedia.io

En iyi ücretsiz takipçi arttırma ve takipçi hilesi siteleri listemizde bir başka site ise TurboMedia.io adlı site. Bu site üzerinden, ücretsiz bir şekilde takipçi kazanma fırsatı bulabilirsiniz. Her 48 saatte bir 10 ücretsiz Instagram takipçisi ve 10 Instagram beğenisini kolayca alabilmenizi sağlıyor. Ayrıca, ücretli hizmetleri de olan bu takipçi sitesi, ücretsiz planlar ile profilinizi adım adım büyütebilmeniz için sizlere yardımcı oluyor.

Takipçi kazanmanın püf noktaları: En iyi ücretsiz takipçi arttırma siteleri
En iyi ücretsiz takipçi arttırma ve takipçi hilesi siteleri – uygulamaları hangileri?

Kullanımı ise oldukça basit. Ücretsiz takipçiler ve beğeniler almak için 30 ila 60 saniye içinde bir anketi veya 5 sosyal eylemi tamamlamanız yeterli olmaktadır. Bu işlemler tamamlandıktan sonra hizmeti anında alabilir ve 48 saatte bir bu işlemi tekrarlayabilirsiniz. 

Famoid

Sosyal medyada daha fazla takipçi çekmek için yararlanabileceğiniz bir başka takipçi hizmeti ise Famoid. Bu siteye kayıt olduğunuz an bile anında 25 takipçi kazanabiliyorsunuz. Çok sayıda ücretsiz takipçiye sahip olmak için çeşitli avantajlar sunan Famoid, büyük bir takipçi kitlesi yaratmak için harika!

Takipçi kazanmanın püf noktaları: En iyi ücretsiz takipçi arttırma siteleri
En iyi ücretsiz takipçi arttırma ve takipçi hilesi siteleri – uygulamaları hangileri?

Instagram üzerinden açacağınız işletme hesabınızı büyüterek ve geliştirerek popüler hale getirebilirsiniz. Bu takipçi sitesi üzerinden 6 ila 12 saat içinde 100 ücretsiz Instagram takipçisi kazanabilirsiniz. Servis hizmeti oldukça kolay ve güvenlidir. Ancak, yukarıda yer verdiğimiz takipçi siteleri gibi 24 – 48 saat içinde takipçi vermemektedir. Haftada bir kez olmak kaydıyla takipçi hizmetinden yararlanabilirsiniz. 

Media Mister

En iyi ücretsiz takipçi arttırma ve takipçi hilesi siteleri listemize devam ediyoruz. Sırada Media Mister var. Bu site, genel olarak kullanıcıların sosyal ağlarını büyütmelerine yardımcı oluyor.

Takipçi kazanmanın püf noktaları: En iyi ücretsiz takipçi arttırma siteleri
En iyi ücretsiz takipçi arttırma ve takipçi hilesi siteleri – uygulamaları hangileri?

Her türlü sosyal medya platformu için takip hizmeti veren Media Mister, ücretsiz ve ücretli olarak iki şekilde takipçi kazanmanızı sağlıyor. Hizmetten yararlanmak için ilgili web adresine girerek kayıt olunması gerekmektedir. Ardından aşamaları basit ve kolay bir şekilde tamamlayarak ücretsiz takipçi kazanabilirsiniz. 

Followersup

Ücretsiz takipçi artırma siteleri hakkında bahsedeceğimiz son site Followersup. Bu site, yukarıda bahsettiğimiz siteler gibi ücretsiz takipçi kazanmanızı sağlayarak profilinizi büyütmektedir. Instagram, TikTok ve YouTube için takipçi hizmeti vermekte olan bu site, güvenilirdir ve tüm kişisel verileriniz şifrelenir.

Takipçi kazanmanın püf noktaları: En iyi ücretsiz takipçi arttırma siteleri
En iyi ücretsiz takipçi arttırma ve takipçi hilesi siteleri – uygulamaları hangileri?

Talep edilen takipçi hizmeti 1 – 2 saat içinde teslim edilir. Ücretli ve ücretsiz olarak iki farklı takipçi satın alma hizmeti vardır. Buradan takipçi kazanmak için tek yapmanız gereken kayıt olmak, yardıma ihtiyacınız olan platformu seçmek. 

Bu içeriğimize de göz atmayı unutmayın: Her bilgisayarın desteklediği en iyi düşük sistem gereksinimli oyunlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu