Ev & Yaşam

Uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli en iyi mutfak tartısı modelleri

En iyi mutfak tartısı modellerini sizler için bir araya getirdik. Mutfağınızın adeta vazgeçilmez bir parçası olacak bu ürün, hassas ölçülerde yemek yapmak isteyenlerin imdadına koşacak.

En iyi mutfak tartısı listesiyle karşınızdayız! Nitelikli bir mutfak terazisi, günümüzde bir mutfağın adeta olmazsa olmaz parçalarından bir tanesidir. İster profesyonel bir aşçı olun, isterseniz hobi olarak yemek yapmakla ilgilenin; bir tartının hassasiyetinin hayati önem gösterdiği tarifler karşınıza çıkacaktır. Özellikle de incelikli hazırlanan yemeklerde; geleneksel olarak tercih edilen fincan ölçümleri yerine gram ya da kilogram bazlı olarak çok daha spesifik ölçülere yer verilmektedir. Malzemeleri ölçek için kullandığınız ölçeklerin yanlış değerler vermesi halinde gıda kalitesinde ciddi bir değişiklik ile karşılaşmanız mümkün. Bu tür hataları neredeyse sıfıra indirmek için sizler de mutfak tartılarını tercih ederek sofranızın lezzetini katbekat artırabilirsiniz.

Mutfak tartısı ne işe yarar?

Son dönemlerde oldukça popüler hale gelen mutfak terazileri eskiden çoğunlukla usta aşçılar tarafından tercih edilen bir ürünken; günümüzde ise neredeyse her evde yer alan bir gereç haline geldi. Herhangi bir hataya ya da kötü lezzet olasılığına mahal vermeden sofralarınızı şenlendirebileceğiniz bu tartılar, yemeğe hangi malzemeden kaç gram ekleyeceğinizi kesin bir doğrulukla sizlere göstermektedir. Bu sayede göz kararı hesaplamalara, fincan ya da çay kaşığı ölçülerine ihtiyaç duymadan en kaliteli sonuca en pratik şekilde ulaşmanız mümkün kılınıyor.

En iyi mutfak tartısı önerileri
Mutfak tartısı ne işe yarar?

En iyi mutfak tartısı modelleri sayesinde hazırladığınız yemeğin kıvamını ideal seviyeye ulaştırabileceğiniz gibi, aynı zamanda kullandığınız malzemelerden de tasarruf elde etmeniz mümkün. Bu konuda küçük bir örnek vermek gerekirse; un, mısır nişastası, esmer şeker ya da benzeri ürünler bugün tarttığınız miktarla ertesi gün tarttığınız miktar arasında değişiklik göstermektedir. Sebebi ise oldukça basit! Söz konusu ürünler, nasıl saklandığına bağlı olarak kolayca sıkıştırılıp havalandırılabilmektedir. Dolayısıyla böyle ürünlerle hassas bir tarife girişiyorsanız, bir mutfak terazisi adeta olmaz olmazdır!

Mutfak tartısı alırken nelere dikkat edilmelidir?

En iyi mutfak tartısı markaları için bugün piyasada sayısız seçenek bulunuyor. Bir kesme tahtasının kenarında yer alan teraziler, katlanan ve cebe sığan portatif teraziler ve hatta ne yediğinizi dahi tartarak, “bir hafta içerisinde 10 kilo vermeniz gerekiyor!” gibi sağlık önerilerinde bulunan teraziler mevcut. Raflara karşılaşabileceğiniz neredeyse sayısız opsiyon varken; en düşük fiyatlı seçeneklerden en pahalı modellere fark etmeksizin, satın alırken dikkat edilmesi gereken birtakım unsurlar yer alıyor.

Mutfak terazisi satın alırken yüksek meblağlar ödeyip kusurlu bir cihazla karşılaşmak istemiyorsanız, sizler için birtakım tüyolardan bahsettik. Temel olarak bir mutfak tartısından beklenebilecek en önemli unsurlar şu şekilde sıralanıyor:

Ağırlık kapasitesi

Mutfak terazisi kullanımı sırasında genellikle küçük ölçekli ürünlerin tartılması söz konusudur. Fakat kalabalık bir misafir grubunu ağırlıyorsanız ya da zaten halihazırda profesyonel bir aşçıysanız, mevcut tartınızın maksimum ağırlık kapasitesinin yüksek olması oldukça önemlidir. Aksi takdirde malzemeleri parça parça tartmak zorunda kalabilirsiniz. Bu nedenle hesaplamalarda tutarsızlık yaşayabilir ve tarifinizi tümüyle bozabilirsiniz! Böyle bir aksilikle karşılaşmak istemiyorsanız, satın alırken kapasite miktarına göz atmanızda fayda olacaktır.

En iyi mutfak tartısı önerileri
Mutfak tartısı alırken nelere dikkat edilmelidir?

Boyutu

Tıpkı bir terazinin ağırlık kapasitesi gibi, platform boyutu da oldukça önemli bir unsurdur. Yine kalabalık sofraları ya da büyük tarifleri ilgilendiren bu faktör, ortaya çıkacak yemeğin tüm dokusunu etkileyecektir! Tartıya koyduğunuz malzemeler form olarak büyükse ve ürünler terazinizin dışına taşıyorsa, ne yazık ki cihaz yanlış okumalara mahal verebilir. İşinizi garantiye alıp olası tehlikeleri saf dışı bırakmak için daha büyük boyutlu seçeneklere şans vermeniz avantajlı olacaktır.

Ekranı

Mutfak tartısı alırken dikkat edilmesi gereken faktörler arasında ilk sırada ekran kalitesi geliyor. Satın aldığınız cihazın ekranı küçük bir boyutta dahi olsa terazi kullanımı sırasında ağırlığın net ve okunaklı olması son derece önemlidir. Bu konuda tüketicilere genellikle daha büyük ekranlı, keskin renk kontrastına sahip olan, büyük rakamlara ve arka ışık seçeneğine sahip olan modeller tavsiye edilmektedir. Öte yandan analog modellerdense dijital olan seçenekler önerilmektedir.

En iyi mutfak tartısı önerileri
Mutfak tartısı alırken nelere dikkat edilmelidir?

Doğruluğu

Mutfak terazisi satın alırken dikkat edilmesi gereken faktörler arasında en önemli unsur hiç şüphesiz ki doğruluk oranıdır. Hem profesyonel aşçıları hem de hobi olarak mutfakla ilgilenen bireyleri alakadar eden bu madde, aynı zamanda ürünün kalitesini de açık bir şekilde ortaya koymaktadır. Mutfak tartısının doğruluğu kesinlikle tek boyutlu değildir. Terazinin zaman içindeki en küçük kütle değişimini okuma yeteneği, varyans derecesi, ölçümlerin tekrarlanabilirliği ve ortamdaki değişiklikler sebebiyle ölçülen ağırlık ile gerçek ağırlık arasındaki fark cihazın uzun ömürlü olup olmadığını da bizlere gösterir.

Temizliği

Temizlemesi zor olan mutfak tartılarını kullanmak kimi zaman adeta bir eziyet haline gelir. Zira temel fonksiyonu itibariyle bu ürünler sıklıkla kirlenir ve temizliğe ihtiyaç duyar. Bunun için tavsiyemiz, pratik ve rahat temizleme için çıkarılabilir bir platforma sahip olan seçenekleri tercih etmek olmalıdır. Tavanın kolayca çıkarılabilmesi, daha kapsamlı bir yıkamaya da olanak tanır. Öte yandan sızdırmaz klavyeyle gelen modeller de temizlik için büyük konfor sağlar.

Mutfak tartısı alırken kolay temizliğe elverişli bir seçenek istiyorsanız, bunun için pratik bir anlama yöntemi mevcut. Köşeleri olan bir terazi satın almak yerine, oval bir tartı her zaman daha rahat olacaktır. Aksi takdirde su ve yiyecek artıklarının köşeye sıkışması ve zorlu bir temizlik süreciyle karşılaşmanız gayet olasıdır.

En iyi mutfak tartısı önerileri
Mutfak tartısı alırken nelere dikkat edilmelidir?

Ek özellikler

Satın alacağınız mutfak tartısında ek özelliklere ihtiyaç duyabilirsiniz. Öncelikle bu fonksiyonların neler olduğuna göz atıp, akabinde işinize yarayıp yaramayacağını değerlendirebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, aşırı yükleme koruması özelliği sayesinde cihazınızı ağır malzemelere karşı güvende tutabilirsiniz. Öte yandan taşınabilir yapıya sahip olmasıyla rahatlıkla ürünü yanınızda gezdirebilirsiniz.

Son olarak mutfak tartısı için konum da büyük rol oynamaktadır. Cihazı bulunduracağınız ortamın çevresel koşullarını göz önünde bulundurmalısınız. Manyetik alanlar, nem, büyük sıcaklık dalgalanmaları, titreşimler, hava akımları ve elektriksel parazitler gibi faktörler, terazinin doğru bir şekilde okuma yapmasını engelleyebilir. Bu tarz tehlikelere karşı titreşim koruması ve koruyucu kapakla geliştirilen seçeneklere şans tanıyabilirsiniz.

Fiyatı

Mutfak tartısı fiyatları oldukça geniş bir skalaya sahiptir. Şu anda piyasada 35 TL’ye satın alabileceğiniz son derece basit modeller yer aldığı gibi, bu fiyat aralıkları olağanüstü özelliklere sahip olan modellerde 10 bin TL’ye kadar çıkmaktadır. Fakat elbette ki en pahalı seçenekler her zaman işinize yaramayacaktır. Bunun yerine daha çok ihtiyacınıza yönelik olan modellere göz atmalısınız. Özellikle de ağırlık ve boyut bakımından bir tercih yaparak, yüksek kapasiteli cihazlara ihtiyacınız olmadığı takdirde büyük oranda maddi tasarruf elde etmeniz mümkün.

En iyi mutfak tartısı önerileri
Mutfak tartısı

En iyi mutfak tartısı önerileri

En iyi mutfak terazisi modellerini sizler için bir araya getirdik. Mutfak tartısı satın almak isteyenler için şu anda piyasaya çok sayıda seçenek mevcut. Bu seçenekleri en aza indirip, daha kolay karar vermenizi sağlamak amacıyla listemizde yer alan cihazlara göz gezdirebilirsiniz! İşte o ürünler…

Sinbo SKS4523 Bambu Mutfak Tartısı

En iyi mutfak tartısı markaları içerisinde yer alan Sinbo SKS4523 fiyat – performans bakımından piyasadaki en dikkat çekici seçeneklerden bir tanesi haline geldi. Bambu tasarımıyla geliştirilen cihaz, bu sayede kolay temizliğe kapı aralıyor ve kullanıcılara zahmetsiz bir yemek hazırlama deneyimi sağlıyor.

En iyi mutfak tartısı önerileri
Sinbo SKS4523 Bambu Mutfak Tartısı

Sinbo’nun bambu dijital mutfak tartısı çok sayıda iddialı özellik barındırıyor. 1 gram hassasiyete sahip olan model, 5 kilogram maksimum kapasiteye izin veriyor. LCD ekranla gelen üründe otomatik kapanma, hızlı ağırlık birimi değiştirme, dara fonksiyonu, aşırı yük ve zayıf pil göstermesi gibi ayrıcalıklar yer alıyor. 2 X AAA pille çalışan cihaz 108,56 TL karşılığında satılıyor.

Odabaşı Dijital Hassas Mutfak Tartısı Elektronik Sf-400

Odabaşı tarafından sunulan dijital hassas mutfak terazisi, 147 milimetrelik ideal alanıyla hizmet veriyor. Uygun fiyatlı mutfak tartısı, 24 X 16.8 X 1.5 santimetre ürün ölçülerine izin veriyor. Geniş LCD ekrana sahip olan model, 5,1 X 2 santimetrelik ekran boyutuna alan açıyor. Yüksek kaliteli beyaz plastik gövdesi sayesinde dayanıklı ve pratik bir kullanıma olanak tanıyor.

En iyi mutfak tartısı önerileri
Odabaşı Dijital Hassas Mutfak Tartısı Elektronik Sf-400

Yüksek hassasiyetli sensörleri sayesinde daha hassas sonuçlar sağlayan mutfak tartısı çok sayıda kullanışlı özelliğe de ev sahipliği yapıyor. Bunlar arasında dara alma fonksiyonu, otomatik kapatma, düşük pil göstergesi, otomatik sıfırlama imkanları yer alıyor. Maksimum 10 kilogram ağırlığı destekleyen ürün, gram ve ons birimlerini destekliyor. Doğruluk çözünürlük ve tam hassasiyet oranı ise 1 gr, 0.1 oz olarak açıklanıyor. Fiyat-performans ürün olarak değerlendirilebilecek Odabaşı Dijital Hassas Mutfak Tartısı Elektronik Sf-400, 64.90 TL karşılığında satılıyor.

Schafer Emma Mutfak Baskülü

En iyi mutfak tartısı modelleri arasında gösterilen Schafer Emma Mutfak Baskülü hassas ölçüm özellikleri sayesinde tam kıvamında ve leziz yemekler sunuyor. Çok fonksiyonlu yapısıyla dikkat toplayan ürün, farklı ağırlık birimlerini (Gr – Oz – Ib) destekliyor. Şık metal ölçüm kabıyla gelen cihaz, bu sayede kullanım esnasında tartılan gıdaların dağılıp düşmesini engelleyerek temiz ve kaliteli bir şekilde hizmet sağlıyor.

En iyi mutfak tartısı önerileri
Schafer Emma Mutfak Baskülü

Metal bir yapıya sahip olan Schafer imzalı mutfak terazisi, tek bir dokunuş ile farklı ağırlık birimlerinde ölçüm imkanı tanıyor. Dara fonksiyonuna izin veren cihazda otomatik kapanma imkanı da yer alıyor. Böylelikle telaşlı bir yemek hazırlama işlemi sırasında tartıyı kapatmakla uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Öte yandan bu sayede ciddi ölçüde enerji tasarrufu elde edebiliyorsunuz.

Şık tasarımı ile mutfağınızda estetik ve görkemli bir duruş sergileyecek olan Schafer Emma Mutfak Baskülü, 5 kilogram ağırlığa kadar maksimum kapasitesi sağlıyor. Yalnızca bir kalem pil ile çalışan ürün, son derece rahat ve taşınabilir kılınıyor. Küçük boyutuyla bulunduğu ortamda fazla bir alan kaplamayan ürün, 219.95 TL’den listeleniyor.

Techfit TF1002 Dijital Hassas LED Ekran Mutfak Terazisi

Sarı, kırmızı ve gri renk seçenekleri ile raflarda yerini alan Techfit TF1002, en iyi mutfak tartıları arasında yer alıyor. Satın alan kullanıcılardan son derece olumlu notlar alan ürün, 5 kilogram maksimum kapasiteye sahip. 17.8×13.7×1.4 cm / 7.0×5.3×0.5 inç boyutlarında gelen cihaz, platform için ise 13.5×13.5 cm / 5.3×5.3 inçlik alan açıyor.

En iyi mutfak tartısı önerileri
Techfit TF1002 Dijital Hassas LED Ekran Mutfak Terazisi

5000G/1G, 11LB/1LB, 5000 ML/1 ML, 176 OZ/1 OZ ( 1000 ml = 1000g = 2.2lb = 35 oz) tartım aralığıyla gelen Techfit TF1002, paslanmak çelikten üretilen malzemesiyle dayanıklı bir yapıya sahip. Oldukça ince bir şekilde tasarlanan ve portatif bir kullanıma olanak tanıyan cihaz, 2 AAA pil ile çalışıyor. Yüksek hassasiyetli sensörü ve LCD ekranı ile mutfak tartısı, 125 TL’den alıcılara hitap ediyor.

House Pratik HP05 Akıllı Mutfak Tartısı

Özellikleri ve fiyatı bakımından pek çok kişi için en iyi mutfak tartısı önerisi olan House Pratik HP05, aradığınız hemen her fonksiyona ev sahipliği yapıyor. Mutfakta yemek hazırlarken size büyük kolaylık sağlayacak olan ürün, 167 X 125 X 36 milimetre ölçülerinde tasarlandı. Yalnızca 164 gram ağırlığındaki cihaz, bu sayede rahat taşınabilir bir forma sahip. 40 X 16,5 milimetrelik LCD ekran boyutuyla gelen model, g/OZ/Lb ölçü birimlerini destekliyor.

En iyi mutfak tartısı önerileri
House Pratik HP05 Akıllı Mutfak Tartısı

Herhangi bir montaj ya da periyodik bakıma ihtiyaç duymadan çalışan House Pratik, 2 x AAA pil ile çalışıyor. 5 gram ile 5 kilogram ölçü kapasitesine olanak tanıyan modelde yüksek hassasiyet sensörü bulunuyor. Öte yandan 60 saniyelik otomatik kapanma yeteneği, aşırı yük uyarısı ve düşük pil ikazı gibi ek özellikler dikkat topluyor. Nispeten ucuz mutfak tartısı, 99 TL karşılığında satılıyor.

Medisana 48430 Antibakteriyel Bambu Mutfak Baskülü

Yalnızca fonksiyonel olarak değil, tasarımıyla da rakiplerinin önüne geçecek bir seçenek arıyorsanız, Medisana 48430 sizler için en iyi mutfak tartısı olacaktır. Son derece dikkat çekici ve şık bir tasarıma sahip olan cihaz, özel bambu dizaynıyla beğeni topluyor. Bu sayede ultra temiz bir yapıya sahip olan ürün, güzel görünüşünün yanı sıra bakteri oluşumunun da önüne geçerek yiyeceklerinizi güvende tutmayı başarıyor.

En iyi mutfak tartısı önerileri
Medisana 48430 Antibakteriyel Bambu Mutfak Baskülü

Mutfağınızın yeni gözdesi haline gelecek olan Medisana 48430, 1 gram hassasiyet kapasitesine sahip. Maksimum ağırlık için ise 5000 gram kapasiteye izin veriliyor. LCD ekranla gelen cihaz, aynı zamanda su ve sütun hacmini hesaplama gibi yetenekleri de taşıyor. Hem görsel hem de fonksiyonel olarak anlamda ilgi toplayan ürün 149,90 TL’den alıcılara sunuluyor.

Crown Dijital Mutfak Terazisi

En iyi mutfak tartıları arasında yer alan bu ürün, kaliteli ürünleri ve güvenilir müşteri ilişkileri ile tanınan Crown markasının çatısı altından çıkıyor. Siyah camı ve keskin dokusuyla hemen ilk bakışta beğeni toplayan bu cihaz; aynı zamanda küçük yapısı sayesinde mutfakta her noktaya yerleştirilebiliyor. Ayrıca dilediğiniz zaman kolayca kaldırıp, hafif yapısıyla tekrar eski yerine koymanız mümkün hale geliyor.

En iyi mutfak tartısı önerileri
Crown Dijital Mutfak Terazisi

Maksimum 5 kilogram ağırlık kapasitesine sahip olan Crown Dijital Mutfak Terazisi, yüksek hassasiyetli sensörleriyle doğruluk oranını en üst seviyede tutuyor. Otomatik açıp kapatma yeteneğine sahip olan cihazda LCD ekran, aşırı yük göstergesi, zayıf pil göstergesi, dara işlevi ve 3V pil desteği yer alıyor. Ürünün satış fiyatı ise 149 TL olarak görülüyor.

Fakir Molly Dijital Mutfak Tartısı

En iyi mutfak tartısı markaları deyince Fakir Molly’den bahsetmeden geçmek büyük bir hata olacaktır! Son derece şık tasarımı ile dikkatleri üzerinde toplayan cihaz, üç farklı renk seçeneği sunuyor. Beyaz, kırmızı ve turuncu renklerle listelenen ürün, üstün Alman teknolojisinin son harikası olarak lanse ediliyor. Etkileyici özelliklerinin yanı sıra olağanüstü görüntüsüyle mutfağınıza dekoratif olarak da ışık katacak ürün, birbirinden kullanışlı fonksiyonlara ev sahipliği yapıyor.

En iyi mutfak tartısı önerileri
Fakir Molly Dijital Mutfak Tartısı

Piyasada yer alan alternatiflerinin aksine ot ve baharat çeşitleri gibi en ufak ağırlıkları bile ölçme yeteneğine sahip olan Fakir Molly, aynı zamanda tek tuşla kalori ölçümü de gerçekleştiriyor. Yedi farklı gıdanın kalorisini pratik bir şekilde ölçebileceğiniz ürün, maksimum 10 kilogram taşıma kapasitesine sahip. Cam malzemeden geliştirilen cihazda GR, LB, OZ ve LB:OZ ağırlık birimleri ölçülebilirken; ayriyeten su ML, süt ML ve OZ hacim birimleri de ölçebiliyor. 4 x 1.5V AAA pil ile çalışan üründe otomatik kapama ve dara fonksiyonu da yer alıyor.

Hem leziz yemekler için hassas ölçüler sunan hem de günlük kalori takibi yapanlar için kalori ölçe fonksiyonunu devreye alan Fakir Molly, sağlıklı bir yaşam sürmek isteyenler için birebir! Ürünün turuncu renk seçeneği 300 TL’den satılırken; kırmızı olan versiyonu 330 TL, beyaz renkli opsiyonu ise 399 TL’den raflarda boy gösteriyor.

Zwilling Enfinigy Mutfak Tartısı

Başarılı mutfak gereçleri ile tanınan Alman markası Zwiling‘in geliştirdiği mutfak tartısı, sıra dışı tasarımı ile ilgi odağı haline gelmiş durumda. Oval dizaynıyla son derece şık bir görüntü çizen ürün, performans konusunda da elbette ki geride kalmıyor! 24,50 santimetre uzunluğa sahip modelin genişliği ise 18,80 santimetre olarak belirtiliyor. Yalnızca 60 gram ağırlığındaki cihaz, hafif yapısıyla ergonomik bir kullanıma alan açıyor.

En iyi mutfak tartısı önerileri
Zwilling Enfinigy Mutfak Tartısı

Köşesiz tasarımı sebebiyle oldukça kolay bir temizleme imkanı sunan Zilling Enfinigy, en iyi mutfak tartısı modelleri arasında yer alıyor. Plastik malzemeden üretilen cihaz, LCD ekran ve 20 watt güç desteği sunuyor. Son derece hassas bir ölçe yeteneği bulunan ürünün satış fiyatı ise 455 TL etiketiyle listeleniyor.

Arzum AR1063 Infinity Çevre Dostu Mutfak Tartısı

En iyi mutfak tartısı markaları içerisinde yer alan Arzum AR1063 Infinity, oval yapısı ve ince dokusuyla oldukça şık bir duruşa sahip. Çevre dostu bir yapıya sahip olan ürün, pilsiz kullanım teknolojisiyle karşımıza çıkıyor. U-POWER güç butonunu 120 derece döndürerek üç dakikaya kadar ürünü kullanmanız mümkün kılınıyor.

En iyi mutfak tartısı önerileri
Arzum AR1063 Infinity Çevre Dostu Mutfak Tartısı

G/ oz / lb: Oz / su-Ml / süt-Ml cinsinden ölçüm imkanı barındıran mutfak terazisi çok sayıda özelliği taşıyor. Rahat okunabilen LCD ekranı, düşük güç ve aşırı yük göstergesi sitemleri, 1 gram minimum hassasiyet, 5 kilogram maksimum kapasite, dara fonksiyonu ve otomatik sıfırlayıp kapanma gibi ayrıcalıklarıyla 404,90 TL’den raflarda yerini alıyor.

Cvs DN-3810 Dijital Mutfak Terazisi

Cvs tarafından geliştirilen mutfak tartısı modeli, yuvarlak bambu tasarımıyla göz alıcı bir dizayn yaratıyor. Ezber bozan görüntüsünün haricinde konforlu bir kullanıma da imkan sağlayan cihaz, köşesiz estetiği nedeniyle rahat bir şekilde temizlenebiliyor. Altta yer alan geniş LCD ekranı sayesinde ise ölçüler kolaylıkla okunabiliyor.

En iyi mutfak tartısı önerileri
Cvs DN-3810 Dijital Mutfak Terazisi

En iyi mutfak tartısı modelleri arasında yer alan Cvs DN-3810, 1 gram hassasiyet ve 5 kilogram ağırlık kapasitesi sunuyor. Dara fonksiyonuyla gelen cihaz, dokunmatik kontrol butonlarıyla kullanıcıların konforunu üst seviyeye çıkarıyor. Otomatik açılma yeteneğine sahip cihaz, aynı zamanda iki dakika içerisinde kendi kendine kapanıyor ve bu sayede enerji tasarrufu elde ediyor. Düşük pil ve aşırı yük göstergesi de taşıyan terazi, 69.90 TL karşılığında satılıyor.

Kiwi Kks 1123 Dijital Mutfak Terazisi

En iyi mutfak terazisi modelleri listemizin son sırasında Kiwi Kks 1123 yer alıyor. Siyah cam tasarımıyla şık ve keskin bir duruş sergileyen model, her mutfağa yakışan son derece estetik bir görünüm içeriyor. Alt kısmında bir LCD ekran yer alırken, sol ve sağ tarafında ise iki adet buton bulunuyor. Bu düğmelerden hızlıca ağırlığı sıfırlamak ve mod seçeneğini değiştirmek mümkün hale geliyor.

En iyi mutfak tartısı önerileri
Kiwi Kks 1123 Dijital Mutfak Terazisi

Doğru ölçüm sağlamak için yüksek hassasiyetli sensörler taşıyan Kiwi Kks 1123, 5 kilogram maksimum kapasiteye olanak tanıyor. Cihazda dara alma özelliği, otomatik kapanma ve düşük pil uyarısı gibi ek fonksiyonlar bulunuyor. 1 CR2032 pil ile çalışan model 115 TL fiyat etiketi ile karşımıza çıkıyor.

Bu içeriğimize de göz atmayı unutmayın: Ofis ve evler için en iyi mini buzdolabı modelleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu