Teknoloji

En İyi CSGO Kasa Açma Siteleri

Oyun keyfinizi artıracak en güvenilir ve kolay kullanımlı CSGO kasa açma sitelerini içeriğimizde derledik.

Counter-Strike: Global Offensive ya da kısaca CSGO oyununu eğlence amaçlı oynasak da oyunu esas keyifli kılan şey oyunda elde ettiğimiz kasalar. Biz de içeriğimizde en iyi CSGO kasa açma sitelerini, özelliklerini ve CSGO kasa açma siteleri hakkında tüm merak edilenleri derledik.

CSGO kasa açma siteleri nasıl çalışır?

CSGO kasa açma siteleri, oyunda skin kazanmanız üzerine kurulmuş sitelerdir. Çalışma mantığı ise oldukça basittir. Siteye bakiye yüklersiniz ve bakiyeniz tutarında belirtilen kasaları açıp skin kazanabilirsiniz. Skin kazanmanın yanı sıra sitelerde yer alan oyunlar sayesinde skinlerinizi yükseltebilir, tekrar satabilir ve kazandığınız bakiyelerle yeni kasalar açabilirsiniz.

CSGO kasa açma siteleri yasal mı?

Oyun severlerden tarafından en çok merak edilen konulardan biri de CSGO kasa açma sitelerinin yasallığı. Bu soruya hem evet, hem hayır cevabını verebiliriz. CSGO kasalarını açmak üzere hazırlanmış internet sitelerinin bazıları kumar mantığıyla geliştirildiği için yasal sayılmaz. Direkt olarak kasa açmaya ve skin yükseltmeye yönelik sitelerde ise herhangi bir illegal durum bulunmuyor. En iyi CSGO kasa açma siteleri listesinde yer verdiğimiz internet sitelerinin tamamı yasal sitelerden oluşmaktadır.

CSGO kasa açma siteleri güvenilir mi?

Keyifli vakit geçirmek, enerjinizi artırmak ve heyecanlı dakikalar geçirmek için Counter-Strike: Global Offensive oynuyorsunuz. Elbette bu oyunu eğlenceli kılan yanı kasa açmak ve skin kazanmak. Bu amaçla kullandığımız CSGO kasa açma siteleri ne kadar güvenilir? CSGO kasa açma amacıyla kurulan sitelerden birçoğu maalesef kişisel bilgilerinizi, banka bilgilerinizi çalmaya veya yanıltıcı reklamlarla para kazanmaya yönelik. Bilmediğiniz bir siteye giriş yapmak kredi kartı bilgilerinizin çalınmasına veya sitede yer alan link ve reklamlar aracılığıyla kişisel verilerinizin çalınmasına neden olur. Bu yüzden kullanıcılar tarafından olumlu yorumlar almış, köklü internet sitelerini kullanmak yararınıza olacaktır.

En iyi CSGO kasa açma siteleri listemizde yer verdiğimiz sitelerin tamamı güvenilir ve popüler internet siteleridir.

En iyi CSGO kasa açma siteleri

Counter-Strike: Global Offensive oyununda kasalarınızı açabileceğiniz, kendi kasalarınızı oluşturabileceğiniz ve skinlerinizi yükseltip satabileceğiniz en iyi CSGO kasa açma sitelerini derledik. Listede yer alan sitelerle herhangi bir iş ortaklığımız ya da reklam anlaşmamız bulunmamaktadır. Liste, tamamen kullanıcı yorumları ve sitelerin güvenilirliği göz önüne alınarak hazırlanmıştır.

Hellcase

Hellcase
Hellcase

CSGO kasa açma siteleri arasında en eski sitelerden biri olan Hellcase, günlük ortalama 2 ila 4 bin arası ziyaretçiye sahip kaliteli bir sitedir. Siteye Steam hesabınızla giriş yapıp bütçenize uygun kasaları açabilirsiniz. Sitede yer alan kasaların fiyatları kostümlere göre değişiklik göstermekle birlikte en uygun kasanın fiyatı 0,06 dolardan başlıyor. Hellcase içerisinde farklı türde oyun çeşitleri de bulunur. Çark çevirme, kasa savaşı ile yarış, kontrat oyunları gibi farklı oyun çeşitlerini deneyimleyebilirsiniz. Hellcase belirli aralıklarla çekilişler düzenliyor ve kazananlara hediyeler dağıtıyor. Bu hediyeler yüksek değerde olan skinler olabiliyor. Hellcase sitesinde ücretsiz kutu açma seçeneği bulunuyor ve Türkçe dil seçeneği de mevcut.

CS:GO Net

CS:GO Net
CS:GO Net

YouTube’da oyun içeriklerinde sık sık rastlayabileceğiniz ve en iyi CSGO kasa açma siteleri arasında yer alan CS:GO Net, kasa açıp skin yükseltme yapabileceğiniz güvenilir bir site. Üyelik esnasında ve belirli zaman dilimlerinde hesabınıza bonuslar da yükleniyor. CS:GO Net en iyi kasa açma siteleri arasında yer almasına karşın yüksek komisyon oranları nedeniyle oyunseverler tarafından sık sık eleştiriliyor. Arkadaşlarınızdan veya sosyal medya üzerinden elde edeceğiniz promosyon kodları ile siteden indirimli fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Forcedrop

Forcedrop
Forcedrop

CS kasa açma siteleri arasında en yüksek ziyaretçi sayısına sahip sitelerden biri de Forcedrop. Rütbe sistemi ile çalışan sitede yaptığınız işlemlerin sayısına ve sıklığına göre rütbeniz artıyor ve ekstra bonuslar kazanıyorsunuz. Hesabınıza para yükleme konusunda da diğer sitelere göre daha fazla çeşitliliği bulunan Forcedrop’un Türkçe dil desteği de mevcut. Site içerisinde çark çevirme gibi ekstra ödül ve bonuslar kazanabileceğiniz mini oyunlar da bulunuyor.

CS:GO Live

CS:GO Live
CS:GO Live

En iyi CSGO kasa açma siteleri listemizdeki bir diğer internet sitesi de CS:GO Live. Sitede eski ve yeni kasaların harmanlanmış halini bulabiliyorsunuz. CS:GO Live’ın oyun severler tarafından tercih edilmesindeki en büyük etken site üzerinden kendilerine özgü kişiselleştirilmiş kasaları yapabiliyor olmaları. Hem farklı sitelerde ve oyunlardaki kasaları açan hem de kendi kasalarını oluşturmaya imkan sağlayan CS:GO Live kasa açma sitesinde oyuncular kendi bütçelerine uygun şekilde yüzdelik oranlarını belirleyebiliyor.

CS:GO Live ücretsiz kasa açma imkanı da sunar. Aynı zamanda her gün yeni bonuslar yükleyerek kasa açmak mümkün. Ücretsiz kasa açma imkânından yararlanmak isteyenler para yüklemese de bu imkandan faydalanabiliyor. Oyuncular kendi kasalarını yapıp belirli yüzdelerde oranlar belirleyebilir. Bu oranlar dâhilinde oyuncu, başlangıçta ücret ortaya koyar ve farklı kişiler bu kasaları açtıkça kasa sahibi başlangıçtaki yüzde oranını geri kazanır. Oluşturulan kasaları farklı kişilerin açması için başlangıçta reklam verilebilir. Bu reklamlar sitenin anasayfa bölümünde yer alır ve kişilerin dönüşlerine oranla kazanç elde edilir. Bakiyede skin biriktirilmesine yarayan en etkili yöntemlerden biri olarak bilinir ve biriken skinler gerçek paraya dönüştürülebilir. Tüm bu özellikleri ve ekstra olanaklarıyla CS:GO Live en iyi CSGO kasa açma siteleri listemizde yerini alıyor.

DatDrop

DatDrop
DatDrop

2018 yılında Polonya merkezli açılan bir internet sitesi olan DatDrop’ta farklı bütçelere göre uygun kasalar yer alıyor. Türkçe dil desteği de bulunan siteyi ön plana çıkaran birçok özellik var. Siteye kayıt olan herkes günde 1 kez ücretsiz kasa açma hakkına sahip oluyor. Bu nedenle DatDrop kullanıcılardan gelen ücretsiz CS:GO kasa açma siteleri sorgusuna da cevap veriyor diyebiliriz. Kolay kullanımı, farklı bütçelere hitap etmesi ve ücretsiz kasa açma seçenekleriyle DatDrop en iyi CSGO kasa açma siteleri listemizde yer alıyor.

Farmskins

Farmskins
Farmskins

Her gün binlerce oyun sever tarafından ziyaret edilen ve bizim de en iyi CSGO kasa açma siteleri arasında yer verdiğimiz bir diğer internet sitesi de Farmskins. Farmskins, CS:GO oyuncularına birçok farklı kategoride kasa satın alma imkanı sunuyor. Oyuncular Farmskins üzerinde kendi oluşturduğu kasaları piyasaya sunabiliyor, sınırsız item satın alabiliyor ve elde ettikleri kazancı nakite çevirebiliyor. Popüler bir internet sitesi olması, gelişmiş kasa açma ve oluşturma sistemlerine sahip olması ve kullanıcılardan gelen olumlu yorumlar neticesinde Farmskins, en iyi CSGO kasa açma siteleri arasında yer alıyor. Aynı zamanda güvenilirlik konusunda da rakiplerine nazaran daha üst seviyede olan Farmskins, kullanıcılardan gelen güvenilir CSGO kasa açma siteleri sorgusuna da hitap ediyor.

CSGO Empire

CSGO Empire
CSGO Empire

Geldik en iyi CSGO kasa açma siteleri listemizin son sırasına. Kasa açma kategorisinde en büyük ve en köklü internet siteleri arasında yer alan CSGO Empire, oyunculara birçok imkân sunuyor. En güvenilir CS GO kasa açma siteleri arasında da ilk sıralarda yer alan site hakkında, ödeme konusunda şu ana kadar herhangi bir şikayet bulunmuyor. CSGO Empire olanaklarına baktığımızda yeni üyeler için ücretsiz kutu açma şansı sunulur. Aynı zamanda bazı dönemlerde promosyon kodları vererek indirim imkanı sunar. Farklı dillerde hizmetleri vardır ve canlı sohbet odalarında herkes muhabbet edebilir. 18 farklı dil seçeneğine sahip olan CSGO Empire ile tüm dünyadan oyuncularla sohbet edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu