Genel

Türkiye’nin en hızlı kargo şirketleri hangileri? (2022)

En hızlı kargo şirketleri arasında kapsamlı bir araştırma yaparak kullanıcıların en çok memnun kalacağı firmaları bir araya getirdik. İşte o şirketler...

En hızlı kargo şirketleri listesi ile karşınızdayız! Son dönemlerde küresel olarak e-ticaret adeta bir patlama yaşadı. Ünlü online alışveriş platformu Shopify, dünya genelinde yaşanan çevrim içi satışların 2014 ile 2021 yılları arasında yüzde 276,9 oranında artış gösterdiğini kayıtlara geçti. Koronavirüs ile birlikte insanlar bu hizmetlere daha çok rağbet gösterirken; pandemi koşullarının hafiflemeye başladığı bu günlerde ise adeta zirve noktaya yerleşti. Hepsiburada, Trendyol, n11, Amazon ve daha pek çok serviste satışlar hiç olmadığı kadar yüksek noktalara ulaştı. Hal böyleyken müşterilerin tercih ettiği kargo firmaları da yoğunluk ile beraber daha önemli bir hale geldi.

İnternetten alışveriş trendi hız kesmeden büyümeye ve her geçen gün daha büyük bir pazar haline gelmeye devam ederken; kullanıcıların hangi kargo firmalarını tercih ettiği de büyük rol oynuyor. Zira yoğunluğun yüksek olduğu dönemlerde, kargoların evinize daha geç teslim edilmesi riski meydana geliyor. Bu tarz olumsuz koşullar ile karşı karşıya kalmak istemiyorsanız, seçiminizi iyi yapmanızda yarar var. Bizler de sizleri düşünerek piyasada mevcut olan bütün kargo şirketlerini mercek altına aldık. Her birinin olumlu ve olumsuz yönlerini araştırıp inceledik.

Kargo firması seçerken nelere dikkat edilmeli?

En iyi kargo firması nasıl anlaşılır? Elbette ki bu konuda dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunuyor. Eşyalarınızı kargoya emanet etmeden evvel, yahut sipariş ettiğiniz bir ürünü kargoyla teslim almadan önce göz önünde bulundurmanız gereken çeşitli faktörler mevcut.

Teslimat hızı

Sipariş ettiğiniz bir ürünü çabucak elinize almak istiyorsanız, elbette ki en hızlı kargo şirketleri ile çalışmanızda fayda olacaktır. Bazı firmalar rakiplerinin aksine elini daha çabuk tutar, nakliye süreçlerini gece saatlerinde de gerçekleştirmeye devam eder. Bu sayede müşteri memnuniyeti ön planda tutulurken, hem alıcı hem de satıcılar için kaliteli bir hizmet sağlanmış olur.

Ancak bu noktada bilmeniz gereken bazı hususlar var. En hızlı kargo firmaları genel itibariyle gece nakliyesi ve hızlandırılmış operasyonlara da ev sahipliği yaptığı için, çoğunlukla fiyatları diğer alternatiflerine göre daha yüksek bulunur. Tercihinizi en ucuz kargolar için yapıyorsanız, bu noktada daha düşük hızlarda teslimat gerçekleştirileceğini de bilmeniz gerekir.

Nakliye kısıtlaması

Çoğu kargo şirketi, teslimat yapacağı ürünler için sabit fiyat uygular. Fakat bazı istisnalar hariç… Örnek vermek gerekirse akıllı telefon ya da bilgisayar gibi teknolojik cihazlar, içerdiği güvenlik riskinden ötürü daha yüksek fiyatlar karşılığında teslim edilir. Öte taraftan ağırlık sınırları ve boyut kısıtlamaları da mevcuttur. Çok nadir olmak ile birlikte çeşitli firmalar, boyut ve ağırlık limitleri belirleyebilir. Bu limitlere uymayan kargolar teslim edilemez. Dolayısıyla çalışmayı düşündüğünüz firmalarla bu durumu daha önceden paylaşmanızda fayda var.

Hafta sonu teslimatı

Kimi zaman alıcıların yaptığı teslimat tarihleri, hafta sonlarına denk gelmektedir. Eğer çalışılan kargo firması hafta sonu teslimat yapmayı kabul etmiyor ise, Pazartesi gününe kadar beklemeniz şart kılınır. Yani kargonuz gelecek haftaya devir edilir. Bu nedenle anlaşmalı şirketin Cumartesi günleri de teslimat yapıp yapmadığını bilmenizde ciddi fayda olacaktır.

Sigorta

Kargo paketiniz nakliye sırasında kaybolur ya da zarar görürse ne olur? Günümüzde pek çok şirket ne yazık ki bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir. Tüketicilerin yasal olarak bu konuda hakkı olsa dahi konunun çözüme kavuşması bir hayli zaman alabilir. Hal böyleyken herhangi bir risk ile karşı karşıya kalmak istemiyorsanız, kargonuzun sigorta kapsamında olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir. Bu durum küçük ürünler için çok fazla önemsenmese dahi özellikle de pahalı elektronik eşyalarda bir hayli kayda değerdir.

Kargo takibi

Kargo şirketi yoğun olduğu dönemlerde teslimat tarihlerini geciktirebilir. Teslim almak istediğiniz kargoda değerli bir ürün varsa, bu bekleyiş bir hayli sancılı olabilir. Bu nedenle alıcılar, çalıştıkları firmanın kargo takip sistemi olup olmadığını kontrol etmelidir. Bilgisayardan ya da mobil uygulama aracılığıyla takip kodunuzu girip ürününüzün nerede olduğunu kontrol edebiliyorsanız, herhangi bir hayal kırıklığına uğramadan eşyalarınıza ulaşabilirsiniz. Öte yandan kargonuzun evinize ne zaman geleceğini daha şeffaf bir şekilde izleyerek, evde olmanız gereken vakti de ona göre ayarlayabilirsiniz.

Kargo fiyatı

En ucuz kargo şirketleri ile çalışmak her zaman iyi sonuçlar doğurmayabilir. Bunun yerine fiyat – performans konusunda en ideal firmayı tespit etmeye çalışabilirsiniz. Bu sayede düşük fiyatlarla hızlı nakliyat ve kaliteli bir hizmeti ayağınıza getirebilirsiniz. Zira uygun fiyatlı seçenekler, nakliye hızının yanı sıra müşteri hizmetleri ve kargo güvenliği konusunda da kimi zaman kullanıcıları üzme potansiyeli taşımaktadır. Öte taraftan başarılı firmaların belirli periyotlarda gerçekleştirdiği indirim ve kampanyaları da takip etmenizde yarar olacaktır.

Müşteri hizmetleri

Kargo şirketleri müşteri hizmetleri konusunda genel olarak kullanıcıların beklentilerini karşılamıyor. Yalnızca büyük ve ismini ispatlamış olan birkaç firma bu konuda başarılı bir performans çiziyor. Geri kalan diğer seçeneklerde ise ne yazık ki alıcıların şirkete ulaşması bir hayli güç oluyor. Saatler süren telefon kuyrukları, kullanıcıların oldukça canını sıkıyor. Sinir bozucu ve yorucu bir deneyim ile karşılaşmak istemiyorsanız, müşteri desteği konusunda iyi bir izlenim uyandıran firmalarla yolunuza devam etmenizde fayda vardır.

En hızlı kargo şirketleri

En hızlı kargo hangisi?

“Hangi kargo daha hızlı?” diye düşünüyorsanız, piyasadaki tüm firmaları bir araya getirerek inceleyip değerlendirdik. Favori kargo şirketinizi seçmeden önce bu listeye detaylı bir şekilde göz atarak boşuna masraf yapmadan, en başarılı firmayla yolunuza devam edebilirsiniz. İşte o şirketler…

UPS

1907 tarihinde ABD’nin Seattle şehrinde James E. Casey tarafından Amerikan Posta Şirketi adıyla kurulan ve 1919’da United Parcel Service (UPS) adını alan kargo şirketi, kısa sürede dünyanın pek çok bölgesinde hizmet vermeye başladı. Şu anda 220 ülkede faaliyet gösteren şirket; kurye, nakliye ve lojistik hizmetleriyle adından sıkça söz ettiriyor. İlk defa 1988’de Türkiye pazarına giriş yapan firma, 2009 yılından bu yana ülkemizde Ünsped çatısı altında çalışıyor. 3 bine yakın çalışana sahip olan şirketin 260’ı aşkın şubesi ve 700 araçlık filosu bulunuyor.

En hızlı kargo şirketleri
UPS

Türkiye’nin 81 ilinde çalışan UPS şirketi dünya çapında alanında önder markalardan biri haline geldi. Siyah araçları ile sokaklarda boy gösteren firma, ülkemizde her gün yaklaşık olarak yirmi milyon kargoyu alıcıları ile buluşturuyor. Şirket, rakiplerine kıyasla biraz daha yüksek fiyatlarla işlem gerçekleştiriyor. Ancak parasının hakkını verecek şekilde yüksek bir kalite ortaya koyuyor. Ürünler güvenli bir biçimde sahiplerine teslim edilirken, pek çok kişi tarafından UPS’nin en hızlı kargo şirketleri arasında zirvede yer aldığı kabul ediliyor.

DHL

Dünya genelinde 200 ülkede 380 binden fazla çalışana sahip olan DHL, çevre dostu lojistik yapısıyla dikkat topluyor. 1969 yılında Adrian Dalsey, Larry Hillblom ve Robert Lynn tarafından ABD’de kurulan firma yalnızca ülkemizde değil, dünyanın en iyi kargo şirketleri arasında da boy gösteriyor. Firma henüz kargonuzu teslim etmeden fiyat teklifi almanıza imkan tanırken; müşteri hizmetleri konusunda da başarılı bir iş ortaya çıkarıyor. DHL’nin fiyatları rakiplerine oranla ciddi anlamda yüksek olmasına rağmen, gösterdiği performans son derece başarılı bulunuyor.

En hızlı kargo şirketleri
DHL

“En hızlı kargo hangisi?” diye düşünenler için akıllara gelecek ilk seçeneklerden bir tanesi olan DHL, gönderim hizmetleri konusunda çok sayıda seçenek sunuyor. Standart gönderimlerin yanı sıra havayolu taşımacılığı, denizyolu taşımacılığı, karayolu taşımacılığı, demiryolu taşımacılığı ve kurumsala yönelik doğrudan posta gibi imkanlar sağlanıyor.

FedEX

Dünyanın en iyi kargo şirketleri içerisinde kendine yer bulan FedEX Corporation, 1971 yılında Frederick W. Smith tarafından ABD’de kurulmuştur. Dünya çapında hizmet veren firma, ülkemizde de faaliyet göstermektedir. Hava – kara transferleri, kargo ve lojistik imkanlarıyla firmanın en iddialı olduğu alan ise yurt dışı gönderimleri olarak bilinmektedir. Küresel anlamda yapacağınız teslimatlarda FedEX’ten daha iyi bir seçenek yok denecek kadar azdır.

En hızlı kargo şirketleri
FedEX

Olağanüstü lojistik ağı sayesinde kıtaları birbirine bağlayan FedEX kargolarınızı tüm dünyaya güvenli bir şekilde taşır. Gönderilerinizi internet üzerinden basit bir şekilde takip etme imkanına sahip olurken; en erken 2 iş gücü içerisinde teslimatların gerçekleştirildiği bilinmektedir. Maksimum gönderim süresi ise 8 iş günüdür. Asya, Avrupa ve Amerika gibi bölgelerde göz alıcı bir performans sergileyen FedEX’in en hızlı kargo şirketleri arasında yer aldığını belirtebiliriz.

PTT Kargo

1840 yılında kurulan ve Türkiye Varlık Fonu tarafından yönetilen PTT (Posta ve Telgraf Teşkilatı) sermayesinin tamamını devletten almaktadır. Mektup, telgraf, tebligat, birleşik posta, kayıtlı elektronik posta, pul, filateli, HGS yüklemeler, sigorta, PttAVM.com, PttTRade ve Pttcell gibi hizmetleri çatısı altında bulunduran kurum, aynı zamanda lojistik hizmeti de vermektedir.

En hızlı kargo şirketleri
PTT Kargo

PTT Kargo’nun en büyük avantajlarından bir tanesi, rakiplerinin aksine Türkiye’nin her bir noktasına teslimat yapması olarak biliniyor. Zira pek çok firma, küçük ve ücra köy ya da kasabalara hizmet sağlamıyor. Bunun yerine en yakın şubeden kargoların teslim alınmasını talep ediyor. PTT’de ise durum böyle değil. Herkes için uygun fiyatlar karşılığında kaliteli bir hizmet sağlanıyor. Kargolar yüksek bir güvenlik ile alıcılara ulaştırılıyor. Fakat ne yazık ki çeşitli bölgelerde teslimatların 5 iş gününe kadar gecikme ile karşılaştığı kullanıcılar tarafından bildiriliyor.

PTT Kargo kampanya hizmetleri ile de adından sıkça söz ettiriyor. Kurum, sosyal amaçlı hizmetlere büyük önem gösteriyor. Bunlardan bir tanesi olan Kitap Taşıma Kampanyası, gençlerin okuma alışkanlığı kazanması için tasarlandı. Bu doğrultuda ticari olup olmadığına bakılmaksızın kitap, dergi, mecmua, gazete, fotokopi ile çoğaltılmış tüm yayınlar 0-250 gr 5,00 TL, 251-500 gr 7,00 TL, 501-1000 gr 9,00 TL fiyatlandırma politikası ile alıcıların karşısına çıkıyor. 1 kg üzerindeki kargolarda ise mevcut tarife üzerinden yüzde 30 indirim uygulanıyor. Firmanın bir diğer ayrıcalığı ise Aile Dostu Kampanyası olarak biliniyor. Türkiye’de Aile Birliğinin Korunması Eylem Planına destek olmak için tasarlanan bu fırsat, aile üyelerinin birbirlerine gönderdiği kargo ve APS kuryeleri için yüzde 10 oranında indirimde bulunuyor.

MNG Kargo

2003 yılında Aslan Kut tarafından kurulan MNG Kargo, ülkemizde 871 şubeye, 7 tanesi teknolojik aktarma merkezi olmak üzere toplamda 26 aktarma merkezine, 12 binden fazla çalışana, 6 uçağa ve 2 bin 400’ün üzerinde kara taşıma aracına sahiptir. Türkiye’nin dışında 220 farklı ülkede hizmet veren firma, her gün yaklaşık olarak 700 bin teslimat gerçekleştirmektedir.

En hızlı kargo şirketleri
MNG Kargo

En hızlı kargo şirketleri içerisinde yer alan MNG Kargo aynı zamanda sürekli olarak kampanyaları ile kullanıcılarına uygun fiyatlı teslimat imkanları sunmaktadır. Şu anda tüm gönderimlerde yüzde 50 indirim gerçekleştiren firma, bunun yanı sıra Barınak Hayvanlarına Yardım Kampanyası ile de dikkat çekmektedir. Youthall kullanıcılarına özel yüzde 30 indirime imkan tanıyan şirket; Garanti BBVA POS Kobi, HangiKredi KOBİ, Visa Kart, Banabak uygulaması, Türk Telekom ve Akbank Mobil müşterilerine özel birbirinden cazip fırsatlar sunmaktadır.

Aras Kargo

“Önem taşır” sloganı ile 1979 yılında Celal Aras’ın kurucusu olduğu Aras Kargo, alanında köklü bir firma olarak halen daha hizmet vermeye devam ediyor. “Hangi kargo daha hızlı?” diye düşünüyorsanız, bu firma ihtiyaçlarınızı büyük ölçüde karşılaşayacaktır. Şirket, 12 bin çalışana, 1000’e yakın şubeye ve 4 binden fazla araçlık filoya sahiptir. Her ay 12 milyondan fazla kişi, kurum ya da kuruluşa hizmet sağlamaktadır.

En hızlı kargo şirketleri
Aras Kargo

Aras Gün İçi özelliği ile 30 kilograma kadar olan gönderileri aynı gün teslim alabilirsiniz. Hız konusunda hassas olan kullanıcılar, bu seçenekten oldukça memnuniyet duymaktadır. Şirketin standart gönderim planı ise yaklaşık 24 ila 48 saatte teslimat sağlar. Aras Günaydın hizmeti, acil gönderileri sabahın erken saatlerinde teslim etmek üzere kurulmuştur. Aras Uçak ile 24 saatte şehir dışına acil kargo gönderimleri sağlanırken; Aras Geri Dönüşlü hizmetiyle ise kargonuz alıcısına ulaştırılır, belge imzalatıldıktan sonra yeniden sahibine geri getirilir. Randevulu teslim seçeneğiyle alıcılar teslimat gününü kendileri belirleyebilir. Son olarak Aras Tahsilatlı opsiyonu sayesinde yapılan siparişin ürün bedelinin teslimat sırasında alıcıdan tahsil edilerek göndericinin banka hesabına transfer edilmesini mümkün kılar.

Trendyol Express

“Hangi kargo daha hızlı?” diye düşünüyorsanız bu seçeneklerden bir tanesi de ünlü e-ticaret sitesi Trendyol’un 2018 yılında kurduğu Trendyol Express adlı hizmettir. Alanında büyük bir tecrübeye sahip olan saha ekipleri ile teknolojinin gücünü arkasına alarak ilerleyen servis, teslimat deneyimi konusunda ileri seviye bir performans ortaya koymaktadır. Yüksek hızının yanı sıra güvenlik konusunda da başarılı bir şekilde çalışmaktadır.

En hızlı kargo şirketleri
Trendyol Express

İstanbul’dan başlayıp Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet göstermeye başlayan Trendyol Express alanını hızla genişletmeyi sürdürüyor. Cumartesi günleri de çalışmakta olan firma, sabah 09.00’dan akşam 21.00’a kadar teslimat sağlıyor. Gerek kuryeler, gerekse müşteri hizmetlerinin ilgili tavrı kullanıcıların beğenisini topluyor. Hızlı bir şekilde siparişleriniz elinize gelirken; aynı zamanda kargonuzun nerede olduğunu da mobil uygulama veya internet sitesi aracılığıyla kolay bir şekilde takip etme şansına sahip oluyorsunuz.

Yurtiçi Kargo

İbrahim Arıkan tarafından 1982 yılında kurulan ve günümüzde de Arıkanlı Holding çatısı altında faaliyet gösteren Yurtiçi Kargo yalnızca Türkiye’de değil, yurt dışında da hizmet sağlamaktadır. Şu anda en iyi kargo şirketleri arasında kabul edilen firma, özellikle de e-ticaret alışverişlerinde nitelikli bir performans göstermektedir. Şirket kargo hızı konusunda beklentileri karşılamayı başarırken; ne yazık ki aynı başarıyı müşteri hizmetleri konusunda gösteremez. Bazı kullanıcılar, firmayla iletişime geçme konusunda problemler yaşamaktadır. Ancak buna rağmen teslimat konusundaki yetenekleri, artı puan toplamaktadır.

En hızlı kargo şirketleri
Yurtiçi Kargo

En hızlı kargo şirketleri arasında yer alan Yurtiçi Kargo, VIP teslimat seçeneği sayesinde aynı gün paketleri alıcılarıyla buluşturur. Öte yandan kullanıcılar Gün Tercihli ve Tahsilatlı Gönderi (Kapıda Ödeme Seçeneği) gibi seçenekleri de elinde bulundurur. Şirket kırılabilecek, hassas ya da elektronik ürünler için Havalı Paket seçeneği sunmaktadır. Öte yandan firmanın mobil uygulaması ya da internet stiesinden kurye çağırma imkanı yer almaktadır. Bununla birlikte henüz ürünlerinizi kargoya vermeden, platformda yer alan sistem sayesinde fiyat hesaplaması yapma şansı elde edebilirsiniz.

HepsiJET

Türkiye’nin en büyük e-ticaret siteleri arasında yer alan Hepsiburada firmasının çatısı altında faaliyet sürdüren HepsiJET, hızlı teslimatı ile sektörde adından sıkça söz ettiriyor. En hızlı kargo şirketleri arasında kabul edilen firma, Hepsiburada’dan satılan ürünleri İstanbul içinde aynı gün teslim ediyor. Güvenlik konusunda ciddi bir titizlik ortaya koyan şirket, farklı şehirlerdeki siparişlerde ise sıklıkla bir güne kadar teslimatlarını tamamlıyor.

En hızlı kargo şirketleri
HepsiJET

Ülkemizin her yerinde faaliyet gösteren HepsiJET, Hepsiburada’dan gerçekleştirilen siparişleri alıcılarla buluşurarak e-ticaret devinin gücünü arkasına alıyor. Firma yüksek kaliteli ve hızlı performansı ile kullanıcılarının hemen hepsinden olumlu görüşler toplamayı başarırken, en uygun fiyatlı kargolar arasında da kendine yer buluyor.

Sürat Kargo

2003 yılında Kaynak Holding çatısı altında hizmet veren, 2015’te ise Gülen Hareketi ile olan bağları nedeniyle TMSF’ye devredilen Sürat Kargo; 700’ün üzerinde şubesi ile 81 ilde yer alıyor. Sektörde çok fazla ödüle layık görülen firma 19 bölge müdürlüğü, 24 aktarma merkezi, 2 binden falza mobil dağtıım alanı, binlerce araçlık filosu ve 6 binin üzerinde çalışanı ile büyümeye devam ediyor.

En hızlı kargo şirketleri
Sürat Kargo

En hızlı kargo şirketleri arasında gösterilen Sürat Kargo bu konuda başarıyla müşterilerine hizmet sağlasa da teknik destek hattı konusunda ne yazık ki bazı kullanıcılardan eksi puan alıyor. Birtakım geri bildirimlere göre firmanın telefon desteği düzgün çalışmıyor ya da bazı kişiler ulaşmakta güçlük çekebiliyor. Ancak buna rağmen yurt içi ve yurt dışı teslimatlarında hızıyla genel itibariyle olumlu notlar alıyor. Şirket dünya çapında 200 ülkede güvenli teslimat vadediyor.

Kargoist

İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Kocaeli ve Antalya gibi büyükşehirler başta olmak üzere şu anda toplam 24 il ve 136 ilçede faaliyet gösteren Kargoist, 2023 yılı sonuna kadar Türkiye’nin tüm bölgelerinde dağıtım yapmayı amaçlıyor. Şirket, desteklediği bölgelerde müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma yürütürken; standart teslimat, ertesi gün teslimat, randevulu teslimat, geri dönüşümlü teslimat, kapıda iade toplama gibi opsiyonlar sunuyor. Bunun için firma geniş araç seçeneğinin yanı sıra motor ve scooterlar ile de hizmet veriyor. Ayrıca mağazalar arası teslimat, depolara teslimat ve depolardan mağazalara teslimatlar gibi kurumsal çözümler de bulunuyor.

En hızlı kargo şirketleri
Kargoist

24 saat içinde kargolarınızı teslimat bölgesine ulaştırmayı vaat eden Kargoist bu sayede en hızlı kargo firmaları arasında boy gösteriyor. Aynı zamanda Mobil Şube özelliğiyle fiziksel olarak bir şubeye gitmeye gerek kalmadan gönderilerinizi paketleyip karşı tarafa iletme hakkına sahip olabiliyorsunuz. Şirket, gerçek zamanlı gönderi takibi sunuyor.

Kolay Gelsin

E-ticaret odaklı yapısı ile dikkatleri üzerine çeken Kolay Gelsin, 2018 yılında kuruldu. İnternetten alışveriş yapanlar için taşımacılık sektöründe inovatif çözümler sunmayı amaçlayan firma, kullanıcı memnuniyeti odaklı bir çalışma izliyor. Gönderi teslim süreci konusunda büyük bir titizlik ile yaklaşan şirket, bu duyarlılığı sayesinde en hızlı kargo seçenekleri arasında kendine yer buluyor. Gönderim süreleri oldukça kısa sürerken; güvenlik konusunda da beklentileri karşılıyor.

En hızlı kargo şirketleri
Kolay Gelsin

Geleneksel taşımacılık anlayışını kaldırma vaadi ile piyasada boy gösteren Kolay Gelsin, teknolojik yeniliklere önemli ölçüde ayak uyduruyor. Şirket, “İstediğim Zaman Gelsin” ve “Farklı Adrese Gelsin” olmak üzere teslimatları iki seçeneğe ayırıyor. Bu sayede kullanıcılar, herhangi bir mağduriyet yaşamadan kargolarına diledikleri yerde, istedikleri zaman ulaşma şansına sahip olabiliyor. Öte yandan evde olmadığınızı uygulamaya bildirdiğiniz takdirde, “Komşuma Gelsin” hizmeti sayesinde şubeye gitmenize gerek kalmıyor. Yoldaki ürünlerinizi 7 gün 24 saat canlı kargo takibi özelliği sayesinde izleyerek anlık konumu görmenin rahatlığını elde edebiliyorsunuz.

Git Kargo

“Yeni nesil kargo deneyimi” sloganı ile kurulan Git Kargo, piyasada pek fazla bilinmemesine rağmen isminden sürekli olarak söz ettiren bir marka haline geldi. Şirket, standart teslimatlarında bir sonraki iş gününde saat 19.00’a kadar kargoları teslim etmeyi vaat ederken; aynı zamanda öğlen saat 13.00’a kadar alınan gönderileri ise gün içinde alıcısına ulaştıracağını bildiriyor. Öte taraftan VİP Teslimat seçeneği sayesinde belirsiz teslim talepleri gün içinde, hafta sonu ya da gece olmak üzere müşterilerle buluşturuluyor. Covid-19 konusunda büyük bir hassasiyet ile çalışan firma, titiz ve duyarlı bir şekilde müşterilerini hizmetlerinden faydalandırıyor.

En hızlı kargo şirketleri
Git Kargo

Gelişmiş e-lojistik çözümleri ile artı puan toplayan Git Kargo rota optimizasyonu, canlı kargo takibi, 24 saat ya da altında teslimat, interaktif kargo süreci, işletmelere özel imkanlar ve gün içi teslimat imkanlarıyla hızla büyümeye devam ediyor. Tüm bu olumlu faktörler sayesinde firma, “hangi kargo şirketi daha hızlı?” sorusunu tamamen ortadan kaldırmayı amaçlıyor.

Bu içeriğimize de göz atmayı unutmayın: Ticket geçen marketler listesi (2022 güncel)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu